KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 9873627

nr 987 3627

Gravyrer

3 st. 1700-tal, motivet: 14x24

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 19:44:18

19/10 14:26:53 1      Vinnande bud